Contact

Stel ons je vraag of suggestie via het formulier. Wij nemen spoedig contact op!

E-mailadressen leerkrachten

Beste ouders,

Hier kan u alle e-mailadressen van de leerkrachten terugvinden.

Vogeltjesklas : juf Stephanie

stephanie@dezonnebergen.be

Beertjesklas : juf Katrien en juf Kimberly

katrien@dezonnebergen.be en kimberly@dezonnebergen.be

Schaapjesklas : juf Isabelle

isabelle@dezonnebergen.be

Kikkerklas : juf Carole

carole@dezonnebergen.be

Zebraklas : juf Ils en juf Anke

ils@dezonnebergen.be en anke@dezonnebergen.be

Clowntjesklas : juf Linda (tijdelijk vervangen door juf Tasha)

linda@dezonnebergen.be tijdelijke vervangster tasha@dezonnebergen.be

Onze gegevens

 

Basisschool DE ZONNEBERGEN
Pastorijstraat 84
2800 Walem-Mechelen


Tel  : 015 / 218 348

GSM  : 0473 / 756 334 
(tijdens de voor - en naschoolse opvang)

info@dezonnebergen.be
Directie: Dhr. Geert Vernelen