Contact

Stel ons je vraag of suggestie via het formulier. Wij nemen spoedig contact op!

E-mailadressen leerkrachten

KLEUTERSCHOOL

Vogeltjesklas 

juf Stéphanie Van den Eynde
juf Els  Proost kinderverzorging

stephanie@dezonnebergen.be
els.p@dezonnebergen.be
K1A Beertjesklas

juf Katrien Sol
juf Charlotte Haecx

katrien@dezonnebergen.be
charlotte@dezonnebergen.be

K1B Schaapjesklas juf  Isabelle Raes isabelle@dezonnebergen.be
K2A Kikkerklas juf Carole Casteleyn carole@dezonnebergen.be
K2B Zebraklas juf Ils De Rydt ils@dezonnebergen.be
K3A Clowntjes

juf Ellen Boon
juf Linda Croonen

ellen@dezonnebergen.be
linda@dezonnebergen.be
K3B Dolfijntjes

juf Kimberly Schoovaerts
juf Pascale Goossens

kimberly@dezonnebergen.be
pascale@dezonnebergen.be

 

LAGERE SCHOOL

1e leerjaar A
1e leerjaar B

juf Marlies Vingerhoets
juf Evy De Vos
marlies@dezonnebergen.be
evy@dezonnebergen.be
2e leerjaar A
2e leerjaar B
juf Shana De Vos
juf Britt Dom
shana@dezonnebergen.be
britt@dezonnebergen.be
3e leerjaar A juf Wenke Boulembercq
juf Hilde Vanden Broeck
wenke@dezonnebergen.be
hilde@dezonnebergen.be
3e leerjaar B juf Katelijne Lenaerts
meester Lennert Aper
katelijne@dezonnebergen.be
lennert@dezonnebergen.be
4e leerjaar A
4e leerjaar B
juf Cynthia Van hoogenbemt
juf Katrien De Wit
cynthia@dezonnebergen.be
katrien.dw@dezonnebergen.be
5e leerjaar A meester Bart Daems
juf Shari Vos
bart@dezonnebergen.be
shari@dezonnebergen.be
5e leerjaar B juf Stefanie Van Calenberg stefanie.vc@dezonnebergen.be
6e leerjaar A Meester Stein Stuyck stein@dezonnebergen.be

 

LEVENSBESCHOUWELIJKE VAKKEN

Zedenleer juf Naomi Fagot naomi@dezonnebergen.be
Katholieke godsdienst juf Chris Dockx chris@dezonnebergen.be
Islamitische godsdienst Abderrahim Aboulakal abderrahim@dezonnebergen.be

 

ZORGTEAM 

Beleidsondersteuner juf Wendy Stevens wendy.s@dezonnebergen.be
Zorgcoördinator juf Karina Bastiaens karina@dezonnebergen.be
Zorgteam juf Shari Vos
juf Wenke Boulembercq
juf Charlotte Haecx
shari@dezonnebergen.be
wenke@dezonnebergen.be
charlotte@dezonnebergen.be

 

L.O. / SPORT

Kleuterschool juf An Huyghe an@dezonnebergen.be
Lagere school meester Stef De Bruyn stef@dezonnebergen.be
Schoolsportgangmaker juf An Huyghe an@dezonnebergen.be


SECRETARIAAT

mevr. Pascale Meersman pascale.m@dezonnebergen.be
mevr. Ilse Robberechts ilse.r@dezonnebergen.be


DIRECTEUR

 

Onze gegevens

 

Basisschool DE ZONNEBERGEN
Pastorijstraat 84
2800 Walem-Mechelen


Tel  : 015 / 218 348

GSM  : 0473 / 756 334 
(tijdens de voor - en naschoolse opvang)

directie@dezonnebergen.be
Directie: Dhr. Raoul De Vos